BASS ASTRAL x IGO


Elektroniczny duet z Krakowa trudno sklasyfikować. Tworzą go producent Kuba Tracz i wokalista Igor Walaszek. Na co dzień występujący w rockowym Clock Machine stworzyli na rodzimej scenie projekt nowatorski. Nie mając wcześniej do czynienia
z muzyką elektroniczną, wnoszą zupełnie nowe rozwiązania, dalekie od mód i trendów panujących w tej stylistyce. Ich koncerty to pełne tańca i improwizacji live acty, które oszałamiają publiczność w Polsce i zagranicą.
Facebook Bass Astral x Igo


OTSOCHODZI


Otsochodzi to jedna z największych nadziei polskiego hip-hopu i jednocześnie jego największa zagadka. Mimo młodego wieku (rocznik 1996) rap Otsochodzi jest bardzo stonowany i opanowany, omija banał szerokim łukiem jednocześnie trafnie puentując rzeczywistość, w której sie porusza. Inteligentne, przemyślane teksty łączy z bardzo przyjemnym wyluzowanym flow, co bez wątpienia wciąga słuchacza i zachęca do sprawdzenia nowych produkcji podpisanym jego nazwiskiem. Obecnie promuje swój kolejny materiał "Nowy Kolor" między innymi za pomocą singla o tym samym tytule, który ma obecnie
12 milionów odtworzeń na Youtube!
Facebook OTSOCHODZI


RASMENTALISM


To klasyczny duet MC (Ras) i producent (Ment XXL). Współpracują od 2006 roku. Przez 6 lat działalności na scenie niezależnej nagrali trzy doskonale przyjęte albumy. Ich oficjalny debiut - album 'Za młodzi na Heroda' ukazał się w grudniu 2013 r. nakładem Asfalt Records i natychmiast zyskał opinię najlepszego rapowego debiutu roku 2013. Druga, oczekiwana przez fanów płyta pt. 'Wyszli coś zjeść' ukazała się w kwietniu 2015 roku. Bardzo dobrze przyjęte single ('Nie jestem raperem', ze świetnymi zwrotkami duetu Dwa Sławy oraz niezwykłym refrenem The Voices, oraz 'Wyjdziesz na dwór', z gościnnym udziałem Quebonafide) sprawiły, że album pojawił się na 2 miejscu notowania OLIS.
Facebook RASMENTALISM

FLIRTINI


Produkują, remixują, grają na festiwalach i scenach klubów w całej Polsce. Flirtini to projekt tworzony przez dwójkę przyjaciół: Menta XXL (połowa zespołu Rasmentalism i Jedynaka (bookera i promotora z wieloletnim doświadczeniem). Są wydawnictwem muzycznym znanym m.in. z kompilacji “Heartbreaks & Promises”, promującej współczesną muzykę miejską. Jej trzecia część, aktualnie promowana - miała premierę 21 grudnia 2016. W 16 zgromadzonych na płycie utworach wzięło udział 40 artystów! Dwie poprzednie edycje odbiły się szerokim echem na całym świecie i zostały wyprzedane tuż po premierze. Kawałki z niej gościły m.in. w audycji “Diplo & Friends”.
Facebook FLIRTINI


PHUNK’ILL


DJ, promotor i manager muzyczny. Rezydent jednego z najlepszych klubów w Warszawie – Sketch Nite oraz regularny gość lokali z najwyższej krajowej półki. Jego ponad 10letnie doświadczenie wyniesione z parkietów rodzimych jak i zagranicznych pozwalają mu na płynne balansowanie pomiędzy gatunkami muzycznymi. Pomimo swojego młodego wieku ma już za sobą kilkuletnią działalność na scenach klubowych oraz kilkaset zagranych imprez na terenie całej Polski jak i poza jej granicami. W przeszłości przez długi czas rezydował w legendarnym klubie The Fresh.
Facebook PHUNK'ILL


DJ NOZ AKA AGENT ENOZET


Vice Mistrz Polski Red Bull Thre3Style 2015. Pochodzi z Gdańska, regularnie występuje w całym kraju. Odwiedza najróżniejsze miejscówki, gdzie raczy klubowiczów dźwiękami bazującymi na wiecznie młodej muzyce funk oraz hip hopie i r’n’b. Łączy klasykę z nowoczesnymi elektronicznymi brzmieniami. Rezultatem tak przemyślanych mixów, połączonych z hip-hopowym stylem grania, jest wybuchowa dawka taneczno-miejskich dźwięków, które najprościej określić jako eN O Zet Style.
Facebook NOZa


ASYMETRIK


Dwie niezależne, niejednolite, wręcz przeciwne sobie jednostki, czyli Kwiat_offski oraz Matt Powell w nowym projekcie. Od 2012 roku działającym głównie na terenie trójmiasta, Poznania, Warszawy. Asymetrik inspirowani berlińską kulturą muzyczną, zabiorą Was w świat muzyki elektronicznej.
Facebook ASYMETRIK

W poprzednich latach grali z nami

ul. Jana Kochanowskiego 12
     81-850 Sopot
+48 730 935 935
biuro@loco-travel.pl

Zapisy do newslettera!

Sprawdź jak bawiliśmy się w zeszłym roku
© 2016 Festival OFF Snow. All Rights Reserved