Veysonnaz


Veysonnaz słynie z 300 słonecznych dni w roku. Miejscowość jest bramą do Czterech Dolin czyli największego Szwajcarskiego ośrodka narciarskiego. Gwarancją śniegu jest tu niespotykana ilość 200 armatek śnieżnych.
Veysonnaz to urocze, autentyczne, pełne małych knajpek miasteczko. Rozrywka? Na miejscu na wyłączność dysponujemy klubem, która pomieści 1500 osób! Niebawem ogłosimy przy jakiej muzyce będziemy się bawić, ale spodziewajcie się niespodziewanego! W Veysonnaz czeka na Was 200 km tras.


Cztery Doliny

Chętni mogą rozszerzyć skipass na wszystkie Cztery Doliny (82 PLN/dzień przed wyjazdem), które mają łączną długość 412 kilometrów. Region rozciąga się od wysokości 1350 m n.p.m. Znaleźć tam można 4 snowparki w tym Wood Park, który w całości został zrobiony z drewna oraz 7 oznakowanych tras freeridowych. Wood Park znajduje się przy trasie La Jean – Pierre.
Przy muzyce możecie spróbować swoich sił na railach, boxach i kickerach. Dodatkowo na stoku znajdziecie jeszcze Coop SkiCross Park. Dogodne położne stoków sprawia, że na deskach można zjechać aż po same drzwi rezydencji- dodatkowo w miejscowości kursują darmowe skibusy dowożące pod stację gondoli.
ul. Jana Kochanowskiego 12
     81-850 Sopot
+48 730 935 935
biuro@loco-travel.pl

Zapisy do newslettera!

Sprawdź jak bawiliśmy się w zeszłym roku
© 2016 Festival OFF Snow. All Rights Reserved